Otomatik Sunum | Online Webinar Platformun Avantajları
 

Kalite artışı - Sunum videonuzu mükkemel olana kadar düzenleyebilirsiniz
Maliyetinin düşmesi - Sadece bir defa sunum videonuzu çekin, günlerce, haftalarca, aylarca, yıllarca Dijital yayında kalır
Rekabet gücünün artması - Yüksek dönüşüm oranlarında sürekliliğin sağlanmasıyla, daha fazla üretim yapabilme 
İş kazalarının azalması - Webinar çekim kazalarıyla karşılaşmama, hastalıktan dolayı webinar erteleme, internet bağlantı sorunu, ses veya görüntü donması, vs. gibi kazaların olmayışı - Mükkemel webinar yayınları
Zamandan tasarruf - Kendiniz yaşamak zorunda kalmadan sınırsız webinar randevuları. Siz ve işletmeniz için son derece zaman tasarrufu. 
Daha fazla ciro, satış, eğitim, tanıtım - Çok daha fazla satış kotası, çünkü çok daha fazla randevu mümkün.

Bu avantajlar işletmeye hız ve kâr olarak geri dönecektir. 

 

Farkındalık yaratın ve nerede olursanız olun, kitleniz size ulaşsın!

Ürününüzü, hizmetinizi veya fikrinizi açıklayın. Bilgi paylaşın, anlayış oluşturun, güven kazanın ve kitlenize harekete geçmesi için ilham verin.

Markanızla inanılmaz bir deneyim yaşamanızı sağlayacak ek bilgilerle kitlenizi koruyun ve destekleyin.


WEBINARIM - Tam otomatik Online Webinar Platformu

Otomatik Webinar aşağıdaki alanlarda kullanabilirsiniz:

1. Potansiyel müşteriler kazanın
WEBINARIM ile, şirketiniz / ürünleriniz için bir pazar oluşturmak amacıyla web sitenize veya çevrimdışı potansiyel müşterilerinize ürün / şirket / şube ile ilgilenmeleri için motive edebilirsiniz.

2. Potansiyel müşterileri
Zaman ve yeterlilik kazanın. "Sadece bakıp ve çıkan" ları filtreleyin. Otomatik sunum kullanarak, yalnızca "gerçekten ilgilenen" müşterilerin sizinle konuşmasını zarif ve verimli bir şekilde sağlayabilirsiniz (çünkü önceden "sadece bakıp çıkanlar'ı bilgilendirdiniz").

3. Potansiyel müşterileri müşteri yapmak
Karmaşık telefon görüşmeleri için zamandan ve paradan tasarruf edin, çünkü satış çağrılarını otomatikleştirebilir ve WEBINARIM aracılığıyla müşterileri tam otomatik olarak kazanabilirsiniz.

4. Satın alma pişmanlığını azaltın 
Bir şey satan herkes, sinir bozucu satın alma pişmanlığını bilir. Satın alma işleminden hemen sonra, alıcılarınıza bir webinar sunarak, ürünü müşterilerinize otomatik olarak “satarken” satın alma konusundaki isteksizliğinizi büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

5. Müşteri sadakati
Müşterilerinize katma değer sunmak ve bunları size veya işletmenize bağlamak için ürün / hizmet / şirketiniz hakkında çeşitli webinarlar oluşturun.

6. İptal Önleme 
İptal etmek isteyen müşterilere, tehlikeleri ve sonuçları belirtebileceğiniz otomatik bir sunumla gösterin.

7. Görüntü oluşturma
WEBINARIM aracılığıyla kapsamlı eğitim, tavsiye ve çevrimiçi sunumları otomatikleştirerek “markanızı” oluşturun ve pekiştirin.

8. Güven ve uzmanlık durumu 
Herkes hemen satış yapmak ister, ancak önceden güven ve uzmanlık statüsü oluşturmanız gerekir. İlgili taraflara işletmenizin / ürününüzün / çözümünüzün kısmi yönleri hakkında ücretsiz olarak değerli ipuçları ve bilgiler verebileceğiniz mümkün olduğunca çok otomatik webinar sunun.

Otomatik sunum ile dönüşüm oranı % 3200 lere kadar arttırabilirsiniz...

Webinarım, iş yükünüzün %80'ını üzerinizden alır. 

ve çok daha fazlası ......

Ücretsiz Webinar programı nı 14 gün boyunca deneyin