Vizyonumuz, Misyonumuz
 

İşletme, girişim ve eğitimin, dijital teknoloji otomasyonu ile büyümesine destek veren, sektörde fark yaratarak
tercih edilen bir Dünya markası olmak ve ülkemizin gelişimini pozitif yönde etkilemek. 

 

Webinarım iletişimin yeni boyutu.. 


Sınırsız belirlediğiniz zaman dilimlerinde davetlilerinize sunum yapın, ürün tanıtın, ders verin, eğitim programları sunun, ne dilerseniz.. Dilerseniz periyodik veya belirlediğiniz gibi tekrarlayın. 
Çok yerde ve zaman dilimlerinde var olun ve iletişim halinde olun.. Webinarım Size çok değerli olan bir şeyi kazandırsın; zamanı.. 
Webinarım size özgürce ve daha az zaman harcayarak; daha fazla edinim imkanı sunar. 
Yöneticiler, girişimciler, eğitimciler, kimse orijinal fikirleri ve branşlarıyla bağdaşmayan etkenlerle, değerli zamanlarını kaybetmesinler..
Gerçekten keyif aldığınız şeylere ve gerçekten iyi olduğunuz şeylere odaklanın.
Webinar adresi, açılış sayfası, webinar otomasyonu, sunum, tanıtım, video pazarlama otomasyonu, e-posta pazarlama otomasyonu, ne dilerseniz Webinarım ile start verin.  

Webinarım yeni nesil bir yazılım ve dijital iletişim sistemidir ..
Kullanıcılarımıza böylesine değerli bir iletişim imkanını sunmakla gurur duyuyoruz..
Tüm süreçleri ile Türkiye'de başlayıp Türkiye'de hayata geçirilen bir Webinar otomasyon platformu olmanında onurunu taşıyoruz. 


Biz kimiz
Webinarım Dijital Teknoloji ve İletişim Hiz., 2020 yılında kuruldu. Online webinar pazarlama için webinar türkçe pazarlamanın önemi ve fırsatı, birkaç yıl içinde akıl almaz olacağı bizim için açıktı. Bununla birlikte piyasada, taleplerimizi ve fikirlerimizi karşılayan hiçbir şey olmadığından, online webinar ve webinar türkçe pazarlama tekniklerini mükemmel bir şekilde birleştiren yeni bir platform oluşturulması gerekiyordu: Webinarım.

Webinarım şu anda önde gelen webinar sağlayıcılarından biridir ve platformu geliştirmek için gece gündüz çalışan, geliştiricilerden oluşan bir ekiple gurur duymaktadır. Vizyonumuz, birçok yeni müşteri kazanmanıza ve online webinar pazarlama otomasyonu ile şirketinizdeki önemli iletişim süreçlerini dijitalleştirmenize yardımcı olmaktır. Çünkü akıllı dijitalleşme, sadece potansiyel müşterilere daha büyük bir deneyim sunmakla kalmıyor, aynı zamanda işletmelere, girişimcilere ve eğitimcilere daha fazla zaman, odak ve yaşam kalitesi sağlıyor. 

Geliştirdiğimiz her şey - webinar indir 'meden, webinar türkçe olarak, ücretsiz webinar programı da dahil olmak üzere - online webinar uzmanlığına dayanmaktadır.

Felsefemiz mevcut müşterilerimizi memnun etmek. Her zaman mevcut müşterilerimizden gelen istekleri önceliklendiriyoruz ve biliyoruz ki mevcut müşterilerimizi memnun etmediğimiz sürece yenilerini kazanmak sürdürülebilir değil.

Webinarım olarak, size sadece çeşitli benzersiz özelliklere ve eylem seçeneklerine sahip son derece gelişmiş online webinar pazarlama otomasyonu yazılımı sunmakla kalmıyoruz, marketing alanındaki tüm bilgimizle aktif olarak sizi destekliyoruz! 
Webinarım ile heyecanlanacaksınız. Bu bizim iddiamız! 


Webinarim Dijital Teknoloji ve İletişim Hizmetleri